Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 12:06
Logan Paul, Floyd Mayweather i Pokemony w tle
2996V

Logan Paul, Floyd Mayweather i Pokemony w tle. YouTuber ponownie zaskoczył świat

Logan Paul zmierzył się z Floydem Mayweatherem, ale nie poznaliśmy zwycięzcy tego pojedynku. Kontrowersyjny YouTuber miał jednak ponownie wpłynąć na Pokémon Trading Card Game, ponieważ podczas wydarzenia nosił na łańcuchu kolekcjonerską kartę Charizarda.

Nad ranem odbył się pokazowy pojedynek, podczas którego Logan Paul zmierzył się z Floydem Mayweatherem. Walka nie zakończyła się zwycięstwem żadnej ze stron, ale ponownie pokazała, że YouTuber potrafi zaskoczyć nawet swoich oddanych fanów.

Logan Paul wszedł do ringu z kolekcjonerską kartą Pokemon na szyi – jak wiadomo bokserzy często pokazują ekstrawaganckie błyskotki, a YouTuber postanowił przedstawić światu Charizarda z pierwszej edycji. Dla wielu była to najciekawsza chwila całego starcia.

Kontrowersyjny YouTuber przewalczył osiem rund z legendą boksu, ale nikt nie został uznany za zwycięzcę, ponieważ w starciu pokazowym nie były liczone punkty. Logan Paul zadawał znacznie więcej ciosów (28/217, 13% celnych ataków), ale często te były niecelne, a Floyd Mayweather walczył spokojnie i trafiał swojego rywala (43/107, 40% celnych ataków)
. Walka nie zakończyła się zwycięstwem, ponieważ żaden z wojowników nie został znokautowany.

Logan Paul nosił kartę Pokemon również podczas wywiadów i w trakcie wywiadów podkreślał, że jego Charizard jest teraz wart 1 mln dolarów:

„To znaczy teraz, ta karta jest warta 1 milion dolarów, kochanie. To jest karta, z którą wyszedłem na walkę z Floydem Mayweatherem. To jest karta za milion dolarów”.

Nie brakuje głosów, że działania Logana Paula ponownie wpłynie na rynek kart Pokemon, a wartość Charizarda miała znacząco wzrosnąć.

Źródło: Fot: https://www.instagram.com/loganpaul

Tagi: boks Floyd Mayweather Logan Paul Pokemon