Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.06.2021 18:54
Cyberpunk 2077
6036V

Cyberpunk 2077 - wyciekła pre-alpha

Do sieci wyciekł nietypowy filmik przedstawiający Cyberpunk 2077 w wersji pre-alpha i... żartobliwą sklejkę pt. "Cyber ElBuggado 2020".

Tak jak informowaliśmy dwa dni temu, kody źródłowe Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Cyberpunk 2077 wyciekły do sieci. Niektórzy nie próżnowali przez weekend i dokopali się do bardzo ciekawych materiałów ukazujących najnowszy projekt polskich deweloperów w złym świetle.

Do internetu trafił ponad 22-minutowy materiał, w którym możemy zauważyć, jak wyglądał Cyberpunk 2077 w pre-alphie. Wersja tę widzimy od pierwszej do czwartej minuty udostępnionego filmu - z moich obserwacji wynika, że jesteśmy w domu głównego bohatera, który po pobudce rozmawia przez telefon z nieznajomym, a następnie ze swoją ukochaną biorącą akurat w tym momencie prysznic, w międzyczasie badając przedmioty znajdującego się w mieszkaniu.

W dalszej części materiału, aż do samiutkiego końca, widzimy nietypową sklejkę zatytułowaną - jak zaznaczył sam autor posta na Reddicie - "Cyber ElBuggado 2020", która przedstawia najśmieszniejsze błędy z wcześniejszych wersji produkcji, nawet tych na parę miesięcy przed debiutem. Patrząc na towarzyszący im interfejs, jak i wartości ukazujące zużycie procesora, karty graficznej lub/i pamięci RAM, pochodzą one od deweloperów. 

Jak słusznie zauważył jeden z komentujących post, składanka śmiesznych komplikacji powstała zapewne wewnątrz zespołu, korzystając z nadesłanych przez testerów i programistów klipów, i nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego.

[Aktualizacja #1]

Materiał na prośbę CD Projekt RED został usunięty z wiadomości.

Źródło: Krzysiek, dzięki za link!/Opracowanie własne

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 wyciek