Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.06.2021 14:30
Pscyhonauts 2 premiera
607V

Psychonauts 2 zadebiutuje w wakacje? Gracze wierzą, że odkryli datę premiery

Gracze liczą na to, że najnowsza data premiery nadchodzącego sequela na Steam nie jest wyłącznie placeholderem. Psychonauts 2 może zadebiutować jeszcze w wakacje 

Psychonauts 2 nie jest prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanym tytułem drugiej połowy 2021 roku, ale nie mam wątpliwości, że ma całkiem spore grono oddanych fanów, którzy wyglądają kolejnych informacji na temat produkcji. I choć dostaliśmy już zwiastun, to cały czas pojawiają się nowe informacje, które pozwalają wierzyć, że premiera jest już coraz bliżej. 

Ta, która wypłynęła dziś, zdaje się wyjątkowo interesująca. Jak bowiem zauważył jeden z użytkowników na forum Resetera, gra pojawiła się w sekcji „Wkrótce na Steamie” i jest obecnie umieszczona między dwoma projektami, które zostaną wydane 25 sierpnia! Jest to data zdecydowanie bliższa od tej, którą prawdopodobnie wielu z nas miało w głowach, myśląc o debiucie Psychonauts 2. 

Pojawiły się oczywiście głosy, że może być to po prostu "placeholder" i nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Cóż, nie można wykluczyć takiej opcji, ale trzeba mieć na uwadze, że gra miała już swoje "zaklepane miejsce", które ustawione było na koniec bieżącego roku! Przeniesienie zdaje się więc coś oznaczać.

Co więcej, jak zauważyli redaktorzy Pure Xbox, gry w sekcji „Wkrótce” są pobierane od daty, którą deweloper ustawił na stronie Steamworks. W ten sposób została wcześniej ujawniona na przykład data premiery portu Days Gone na PC. Ta okazała się prawdziwa, więc miejmy nadzieję, że w tym przypadku będzie dokładnie tak samo! 

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/06/psychonaut_2s_release_date_may_have_been_discovered

Tagi: Double Fine Productions Psychonauts 2