Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2021 20:45
Warhammer Skulls
1255V

Warhammer Skulls w szczegółach. Pobierajcie grę oraz gadżety i poznajcie najważniejsze zapowiedzi

Na właśnie zakończonym Warhammer Skulls zobaczyliśmy kilka ciekawych produkcji, które mogą zainteresować szerokie grono odbiorców. Zobaczcie materiały, poznajcie tytuły i szykujcie się na wielkie premiery. Na liście nie zabrakło nawet gry debiutującej w Xbox Game Pass.

Warhammer Skulls to specjalne wydarzenie dla fanów Warhammera, podczas którego deweloperzy pracujący nad pozycjami z tego uniwersum mogli przedstawić światu swoje pozycje. Podczas live-streamu przedstawiono nowe tytuły, a tutaj znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące gier.

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters – to turowy, taktyczny RPG, w którym gracze staną na czele Szarych Rycerzy, tajnego oddziału Kosmicznych Marines. Autorem historii jest Aaron Dembski-Bowden, który przygotował kilkadziesiąt powieści z tego uniwersum. Pełna premiera odbędzie się w 2022 roku, a sierpniu zostaną ujawnione szczegóły.

Warhammer 40,000: Darktide – pozycja była już wcześniej zapowiedziana, a dzisiaj potwierdzono, że Dan Abnett jest głównym scenarzystą. Tytuł zadebiutuje w Xbox Game Pass.

Warhammer 40,000: Lost Crusade – mobilna gra strategiczna, która debiutuje w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej premiera odbyła się w Europie, Rosji oraz Australii – wkrotce pozycja ma także trafić na Windows 10.

Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef – jest to platformówka akcji 2D, za którą odpowiadają autorzy Guns, Gore & Cannoli. W pozycji wcielimy się w jednego z czterech Orków, będziemy korzystać z unikalnego sprzętu i rozprawiać się z kolejnymi przeciwnikami. Tytuł otrzyma rozgrywkę solo oraz sieciowe tryby PVP. Propozycja w przyszłym roku trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Switcha.

Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall – pierwszy pokaz rozgrywki produkcji przygotowywanej dla gogli VR. Za propozycję odpowiada polskie Carbon Studio.

Z okazji Warhammer Skulls możemy również za darmo pobrać Warhammer Underworlds: Online (PC) oraz ściągnąć zestaw gadżetów Warhammer Skulls Digital Goodie Pack (GOG), który zawiera:

  • grę strategiczną Warhammer: Shadow of the Horned Rat,
  • tapety „Warhammer Skulls” i „Adeptus Titanicus: Dominus”,
  • cyfrowe wydanie „Sampler World Eaters”,
  • przygodę fabularną do Warhammera 40,000 pt.: „Rain of Mercy”,
  • album zawierający concept arty pt.: „A Warhammer: Mark of Chaos”,
  • oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry Warhammer 40,000: Mechanicus,
  • kod rabatowy 15% na gadżety Warhammera (ważny do 31 sierpnia 2021 roku do wykorzystania w oficjalnym sklepie)

Źródło: https://www.ign.com/articles/warhammer-skulls-2021-every-announcement-reveal

Tagi: 000: Darktide Fatshark Warhammer 40 Warhammer Skulls