Chivalry 2 na premierowym zwiastunie. Widowiskowy materiał przygotowuje na krwawe akcje

News
503V
Chivalry 2 na premierowym zwiastunie. Widowiskowy materiał przygotowuje na krwawe akcje
Wojciech Gruszczyk | 03.06.2021, 16:10

W przyszłym miesiącu odbędzie się premiera Chivalry 2, więc Torn Banner Studios zaprezentowało ostateczny zwiastun krwawej pozycji. Materiał w dobry sposób przedstawia tytuł i skupia się na najważniejszym elemencie gry – efektownych pojedynkach.

Torn Banner Studios zdaję sobie sprawę, że posiada bardzo mocną produkcję, więc deweloperzy chętnie pokazują tytuł i zachęcają kolejnych graczy do rozgrywki. Debiut Chivalry 2 odbędzie się 8 czerwca, więc już dzisiaj możemy sprawdzić najnowszy zwiastun.

Chivalry 2 od premiery zapewni cross-platformową rozgrywkę, więc niezależnie od wybranej platformy możemy mieć pewność, że spotkamy znajomych na serwerach. Jest to ważne dla sieciowej pozycji, która nie oferuje fabularnej kampanii – jak wiadomo Torn Banner Studios skupiło się na pojedynkach multiplayer.

Pozycja Torn Banner Studios zebrała już mnóstwo pochwał (poznajcie nasze pierwsze wrażenia) i bardzo możliwe, że propozycja powtórzy sukces pierwszej odsłony, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem.

Zamierzacie grać w Chivalry 2? Sprawdźcie najnowszy materiał – ten film może skłonić niezdecydowanych do krwawej pozycji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper