Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2021 17:37
PS5 darmowe gry
3000V

PS5 i najlepsze gry za darmo. Sony prezentuje 10 produkcji

Na PS5 nie brakuje darmowych produkcji, a PlayStation Access przygotowało listę 10 najlepszych, darmowych gier, w które możemy zagrać na najnowszej konsoli Sony. Sprawdźcie zestawienie pełne ciekawych tytułów.

Redakcja pracująca na zlecenie brytyjskiego PlayStation przygotowała listę 10 produkcji, na której znajdują się świetne pozycje. Niektóre gry potrafią przykuć do ekranu telewizora na długo, więc nie bez powodu pojawiają się na tym materiale.

Nie możemy tutaj oczywiście mówić o 10 ekskluzywnych propozycjach, ale znajdziecie tutaj sporo pozycji, w które możecie grać ze znajomymi, a większość tytułów wykorzystuje możliwości PlayStation 5 – czy to pod względem mocy (ładniejsza grafika) czy też doświadczenia (funkcje kontrolera DualSense).

Tak prezentuje się 10 najlepszych darmowych gier według PlayStation Access:

  1. Astro's Playroom
  2. Fortnite
  3. War Thunder
  4. Crsed: F.O.A.D
  5. Call of Duty Warzone
  6. Destiny 2
  7. Rogue Company
  8. Final Fantasy XIV
  9. Warframe
  10. Genshin Impact

Na zestawieniu pojawia się Final Fantasy XIV, które tak naprawdę jest płatną pozycją, ale Square Enix oferuje darmowy trial – dopiero po pewnym czasie zainteresowani mogą zdecydować, czy zamierzają zainwestować w grę.

Mieliście okazję zagrać we wszystkie pozycje? Ja od siebie na pewno mogę polecić Call of Duty Warzone – jest to w zasadzie jedyna gra z listy, do której chętnie cały czas wracam.

Warto przypomnieć, że PS5 jest najchętniej kupowaną konsolą w Wielkiej Brytanii, a Sony poszukuje specjalisty, który pomoże przejąć nowe studia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 5 ps5 ps5 darmowe gry ps5 gry za darmo Sony