Babylon's Fall żyje. Nowa gra twórców NieR Automata szykuje się do beta testów i E3 2021

News
1123V
Babylon's Fall żyje. Nowa gra twórców NieR Automata szykuje się do beta testów i E3 2021
Bartosz Dawidowski | 02.06.2021, 11:31

O Babylon's Fall nie słyszeliśmy nic nowego od lipca 2020 roku, kiedy PlatinumGames zapewniało, że nadal pracuje nad tym projektem. Wygląda na to, że o grze będzie głośno podczas E3 2021.

Na temat Babylon's Fall, które zostało zapowiedziano w 2018 roku, zapanowała kompletna cisza w eterze. To moze się jednak niedługo zmienić. Gra utalentowanego japońskiego studia Platinum Games "wypłynęła" na Steam. Informacje o zamkniętych beta testach Babylon's Fall, które wprowadzono do bazy danych platformy cyfrowej dystrybucji Valve, wychwycił serwis SteamDB. Wygląda na to, że tytuł doczeka się już bardzo niedługo próbnej dawki gameplayu na PC, w której sprawdzaniu uczestniczyć będzie ograniczona pula osób.

Możliwe beta testy Babylon's Fall podpowiadają, że temat gry pojawi się ponownie na targach E3. Pierwszy raz o tytule Square Enix wspominał podczas swojej konferencji na E3 2018.

Niestety o gameplayu w Babylon's Fall prawie nic nie wiadomo. Produkcja dorobiła się w 2019 roku trailera z fragmentami rozgrywki, w którym obiecywano, że dalsze informacje zostaną przedstawione wkrótce. Tytuł ma być grą akcji osadzoną w świecie fantasy. Na dalsze szczegóły musimy poczekać.

Źródło: https://www.dualshockers.com/babylons-fall-beta/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych