Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.06.2021 10:33
Odin: Valhalla Rising z datą premiery na pierwszym rynku. Filmiki pokazują piękny świat RPG
733V

Odin: Valhalla Rising z datą premiery na pierwszym rynku. Filmiki pokazują piękny świat RPG

Twórcy Odin: Valhalla Rising już kilka razy wcześniej zademonstrowali, że świetnie panują nad Unreal Engine 4. Studio z Korei Południowej znów popisuje się swoimi możliwościami.

Świetnie zapowiadający się Odin: Valhalla Rising doczekał się dzisiaj publikacji nowych materiałów wideo. Tym razem możemy przyjrzeć się kolejnym regionem z przepastnego, sandboksowego świata gry. Świeże filmiki przedstawiają również 4 klasy bohaterów, do których otrzymamy dostęp w dniu premiery. Chodzi o wojownika, łotrzyka, czarodzieja oraz kleryka/druida. Kolejne materiały wideo pokazują latające wierzchowce i walki PvP.

Wydawca Odin pochwalił się, że w systemie gry zarejestrowało się już ponad 1 mln osób. Taki wynik osiągnięto po zaledwie 1 dniu od uruchomienia rejestracji w Korei Południowej.

Kakao Games i Lionheart Studio ogłosiły przy okazji, że Odin: Valhalla Rising trafi na koreański rynek już 29 czerwca 2021 r. Nie wiadomo jeszcze, kiedy rzeczony MMORPG wyląduje w cyfrowej dystrybucji w innych krajach. Kakao Games wyrażało już wcześniej zainteresowanie takim manewrem (nawet prezentując angielski dubbing), więc musimy uzbroić się po prostu w trochę cierpliwości, w oczekiwaniu na stosowne ogłoszenie.

Warto sprawdzić też wcześniejsze materiały wideo z tego ślicznego MMORPG. Filmiki czekają na was tutaj.
Tagi: korea korea południowa odin rpg