Xbox na E3 ze Starfield, Omenem, Forzą Horizon 5 i nawet Wolfenstein 3? Microsoft może zaskoczyć

Gry (plotka)
2487V
Xbox na E3 ze Starfield, Omenem, Forzą Horizon 5 i nawet Wolfenstein 3?  Microsoft może zaskoczyć
Wojciech Gruszczyk | 01.06.2021, 20:04

Microsoft potwierdził datę konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase, ale nadal nie wiemy, jakich gier możemy się spodziewać. W Sieci jednak pojawiła się lista, która zwiastuje kilka mocnych zapowiedzi.

Microsoft szykuje się do Xbox & Bethesda Games Showcase, podczas którego zobaczymy wiele gier przygotowywanych przez studia Bethesdy. Aktualnie nie znamy dokładnych planów korporacji, jednak redakcja WindowsCentral przedstawiła ciekawe informacje dotyczące pokazu. Dziennikarze często jako pierwsi informują o planach amerykańskiej korporacji, więc także i tym razem zespół może mieć rację.

Dalsza część tekstu pod wideo

Według redakcji najważniejszym tytułem Bethesdy będzie Starfield – pozycja otrzyma większą prezentację i Microsoft potwierdzi platformy docelowe: Xbox i PC. Arkane powinno również zaprezentować tajemniczą grę z wampirami o kodowej nazwie Omen, a MachineGames może ujawnić Wolfenstein III. Nie powinniśmy raczej oczekiwać nowych gier od Tango Gameworks (ekipa pracuje nad Ghostwire Tokyo) oraz id Software (dopiero zakończono prace nad DLC do DOOM Eternal).

Microsoft ma natomiast zaprezentować tryb sieciowy z Halo Infinite, Psychonauts 2 (datę premiery?) oraz Forzę Horizon 5 – wyścigi mają trafić na rynek w 2021 roku i prawdopodobnie będą „technicznym pokazem możliwości Xboksa Series X i Xboksa Series S”. Na wydarzeniu nie zabraknie daty premiery konsolowego Microsoft Flight Simulator.

Na Xbox & Bethesda Games Showcase podobno nie zabraknie Sea of Thieves (duża nowa zawartość) czy też projetków od ID@Xbox – Tunic, The Ascent, Cuphead (DLC) i może nawet STALKER 2.

WindowsCentral wspomina, że raczej nie powinniśmy czekać na Perfect Dark, Fable, State of Decay 3, ale może pojawić się materiał z Hellblade 2, który potwierdzi, że prace nad grą wciąż trwają.

Interesująco wygląda sytuacja z Obsidianem – tutaj redakcja otrzymała sprzeczne informacje. Część informatorów wspomina o pokazie Avowed lub nawet ujawnieniu The Outer Worlds 2, ale wszystko może skończyć się na samym Grounded.

Wydarzenie może być szansą na ujawnienie Project Typhoon – to kooperacyjna gra w otwartym świecie od „partnerskiego studia AAA”. Tytuł miałby zadebiutować na rynku w 2022 roku, więc pokaz na wydarzeniu wydaje się bardzo realny. Project Dragon od IO Interactive jest nadal w bardzo wczesnej fazie projektowania, ale bardzo możliwe, że ostatnie przecieki sprawią, że o pozycji usłyszymy na konferencji.

Microsoft ma również pokazać gry od partnerów – Battlefield 6, Scarlet Nexus, a nawet produkcje od Ubisoftu i Activision mogą pojawić się na pokazie. Istotnym tematem będzie również Xbox Game Pass.

Źródło: https://www.windowscentral.com/xbox-e3-2021-our-expectations-and-predictions

Komentarze (77)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper