Szybcy i wściekli 9 promowany widowiskowym klipem. Seria wchodzi na nowy poziom absurdu

Filmy i seriale
2442V
Szybcy i wściekli 9 promowany widowiskowym klipem. Seria wchodzi na nowy poziom absurdu
Wojciech Gruszczyk | 01.06.2021, 19:29

Już wkrótce kolejni widzowie zobaczą najnowszą produkcję Universal Pictures, ale najnowszy klip promujący „Szybcy i wściekli 9” potwierdza jedno – twórcy coraz śmielej sięgają po zaskakujące motywy. Zobaczcie widowiskowy fragment, który może zachęcić do zapoznania się z opowieścią.

„Szybcy i wściekli 9” radzi sobie dobrze w pierwszych krajach, ale film trafi dopiero do między innymi Stanów Zjednoczonych oraz Polski. Premiera w naszym kraju odbędzie się 25 czerwca, ale produkcja będzie potrzebowała miesiąca, by zadebiutować na wszystkich najważniejszych rynkach.

W najnowszym fragmencie Dominic Toretto ucieka samochodem przed rakietami, by po chwili dosłownie wyskoczyć w przepaść, odpalić linkę z hakiem, uderzyć w ścianę, doszczętnie zniszczyć samochód przelatując na drugą stronę wyspy, ale na bohaterze nie zrobiło to większego wrażenia.

I mam wrażenie, że fani tego uniwersum właśnie na takie atrakcje czekają, ponieważ twórcy systematycznie oferują podobne akcje, a nawet podkręcają wrażenia, ale seria wciąż cieszy się wyśmienitymi wynikami.

Możemy się śmiało spodziewać, że „Szybcy i wściekli 9” pobiją ostatni rekord ustanowiony przez „Ciche miejsce 2”. Vin Diesel poprowadzi tę serię do kolejnego sukcesu.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper