Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2021 18:18
Far Cry 6 nie rób tego sam w domu
891V

Far Cry 6 na nowych materiałach. Ubisoft ostrzega „nie rób tego sam w domu”

Ubisoft opublikował cztery nowe materiały z Far Cry 6, które w humorystyczny sposó promują produkcję francuskiego studia. Deweloperzy przestrzegają graczy, by nie przygotowywali w domowych warunkach między innymi miotacza ognia.

W zeszłym tygodniu odbyła się pełna prezentacja Far Cry 6, która pozwoliła graczom spojrzeć na sporo fragmentów z rozgrywki. Twórcy zapowiedzieli nawet największą mapę w historii serii, a nawet otrzymaliśmy możliwość spojrzenia na przygotowany teren.

Teraz Ubisoft przygotował cztery materiały, które ostrzegają graczy, by nie przygotowywali w domu wieżyczek, gwoździarek, plecaków odrzutowych oraz miotaczy ognia. Jest to ciekawe nawiązanie do przedmiotów z Far Cry 6. Jak wiadomo w najnowszej przygodzie Ubisoftu pojawi się możliwość wykorzystania wszystkich prezentowanych gadżetów oraz broni.

Ubisoft już w przypadku innych pozycji ze swojego katalogu potrafił zaskoczyć ciekawą kampanią marketingową i nie inaczej jest w przypadku Far Cry 6. Studio może teraz bardzo chętnie pokazywać grę, ponieważ jak wiadomo – premiera odbędzie się już w październiku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Far Cry 6 Ubisoft