PlayStation Player Celebration trwa. Gracze PS5 i PS4 odblokowali nowe nagrody i rozpoczęła się finałowa runda

Gry
1064V
PlayStation Player Celebration trwa. Gracze PS5 i PS4 odblokowali nowe nagrody i rozpoczęła się finałowa runda
Wojciech Gruszczyk | 01.06.2021, 15:20

Sympatycy PlayStation mogą brać udział w kolejnych zmaganiach PlayStation Player Celebration. Zainteresowani zdołali odblokować kolejne nagrody, więc Sony zaprosiło fanów do rozgrywki i zbierania punktów już w ostatniej fazie wydarzenia.

Od kilku tygodni trwa PlayStation Player Celebration, dzięki któremu gracze mogą odblokowywać nagrody na PlayStation 4 i PlayStation 5. Wczoraj PlayStation Polska potwierdziło zakończenie drugiego wyzwania – nagrody trafią do graczy w ciągu najbliższych kilku dni. Jednocześnie europejski oddział PlayStation przedstawił komplet zdobytych awatarów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Społeczność PlayStation odblokowała 5 ekskluzywnych grafik, ale to nie koniec zabawy, ponieważ wystartował już trzeci i zarazem finałowy etap wydarzenia. Teraz gracze muszą zagrać w 3 mln produkcji i odblokować 9 mln trofeów – główna nagrodą jest motyw na PlayStation 4 i awatar Kratosa.

Jak widać entuzjaści PlayStation chętnie biorą udział w PlayStation Player Celebration, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Korporacja w prosty sposób aktywizuje fanów, którzy chętnie biorą udział w projekcie i realizują kolejne przedstawione cele.

Źródło: Twitter: PlayStationPL, PlayStation, PlayStationEU

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper