Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.06.2021 13:42
Phantasy Star Online 2: New Genesis z datą premiery. Upiększone i ulepszone RPG na gameplayu
639V

Phantasy Star Online 2: New Genesis z datą premiery. Upiększone i ulepszone RPG na gameplayu

Wiemy już, kiedy Phantasy Star Online 2: New Genesis trafi do cyfrowej dystrybucji. Sega ujawniła informacje na temat ulepszonej wersji sieciowego RPG-a.

Sega ogłosiła dzisiaj, że Phantasy Star Online 2: New Genesis wyląduje na PC i XOne One dokładnie 9 czerwca 2021 roku (edycja przeznaczona dla posiadaczy XSX pojawi się w późniejszym terminie). Komunikat dotyczy tylko zachodniego wydania gry. W Japonii ulepszony tytuł zostanie opublikowany również na PS4 i Switch.

Czym jest wydanie New Genesis? To przede wszystkim "kompletnie przeprojektowany, przemodelowany oraz odświeżony silnik graficzny" - jak głosi oficjalny komunikat. Gra ma być najlepszym sieciowym action RPG-iem na rynku. Na starcie tytuł będzie wspierać Xbox One i PC. Upiększone i ulepszone gameplayowo wydanie Phantasy Star Online 2: New Genesis pojawi się w cyfrowej dystrybucji na Xbox Series X/S w późniejszym, niesprecyzowanym jeszcze terminie. Co warto podkreślić - zabawę w Phantasy Star Online 2 będzie można kontynuować niezależnie od wydania New Genesis, które jest aktualnie dostępna na XOne i PC.

Jak tytuł wygląda w akcji możecie sprawdzić poniżej, w materiałach wideo z beta testów tego sieciowego roleplaya. Upiększona gra zapowiada się bardzo przyjemnie nie tylko dla fanów marki Phantasy Star, ale dla wszystkich entuzjastów gatunku Action RPG.

Źródło: https://wccftech.com/phantasy-star-online-2-new-genesis-to-launch-on-june-9th/

Tagi: Phantasy Star Online 2: New Genesis Sega