Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.06.2021 11:43
Nowości na PS4 i PS5 z tego tygodnia. Sony przypomina o grach z PS Plus i wielkiej wyprzedaży
1034V

Nowości na PS4 i PS5 z tego tygodnia. Sony przypomina o grach z PS Plus i wielkiej wyprzedaży

Sony przedstawia najważniejsze premiery na PS5 i PS4 z tego tygodnia. Sprawdźmy, co tym razem przygotowali wydawcy dla posiadaczy tych konsol.

Ekipa PlayStation Access, czyli zespół prowadzący oficjalny, youtube'owy kanał Sony, przygotowała przegląd nowości z PS5 i PS4, które lądują na rynku w tym tygodniu.

Jako najważniejszą premierę tygodnia potraktowano Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, które właśnie wskoczyło do cyfrowej dystrybucji. Główną nowością jest tutaj wprowadzenie nowych funkcji sieciowych. Więcej na temat tej bijatyki, dostępne w PS Plus, przeczytacie tutaj.

Kolejna z nowości wydawniczych, wymienianych przez PlayStation Access, to Operation: Tango, gra "wywiadowcza" w kooperacji, w której staramy się w dwie osoby ocalić świat. Tytuł jest dostępny w sprzedaży od 1 czerwca. Osoby z aktywnym PS Plus mogą pobrać grę w wydaniu na PS5 bez dodatkowych opłat.

Kolejne nowości z tego tygodnia to Stonefly oraz właśnie wydana Necromunda: Hired Guns. Na rynku wyląduje też w tym tygodniu konwersja Ghosts 'n Goblins: Resurrection, która niedawno debiutowała na Switch.

Pod koniec filmiku PlayStation Access przypomina o aktualnej wyprzedaży, dostępnej na PS Store. W Promocji znajdziemy m.in. jedną z najlepszych gier 2020 roku, czyli Ghost of Tsushima.


 

Tagi: playstation 4 playstation 5 ps store Sony