Iza Łęcka Iza Łęcka 31.05.2021 08:51
Cyberpunk 2077 w promocji na PC
8751V

Cyberpunk 2077 w bardzo niskiej cenie. Gra CD Projekt RED w podwójnej promocji

CD Projekt RED wciąż pracuje nad poprawą działania i rozbudową Cyberpunka 2077, tymczasem następne sieci sklepów decydują się na nowe oferty. Tytuł polskiego studia możemy już zdobyć za zaledwie 79 zł, co może okazać się korzystną propozycją dla niektórych graczy.

W ostatnim czasie polskie studio skupia się na następnych aktualizacjach Cyberpunk 2077, licząc na zmianę decyzji Sony i przywrócenie historii V na PSN. Gracze jednak na dobre rozgościli się na ulicach niebezpiecznego, futurystycznego miasta, więc, podtrzymując zainteresowanie pozycją, deweloperzy prezentują serię ciekawostek ze świata gry – wiemy już, jak dużym powodzeniem cieszy się Panam oraz ile pieniędzy zostało zwróconych Viktorowi

Pomimo braku RPG-a na PlayStation Store, Cyberpunk 2077 od kilku tygodni trafia do kolejnych promocji. Obecnie RTV Euro AGD zdecydowało się na podwójny rabat. Przygoda w Night City w klasycznej przecenie jest dostępna za 129 zł (cena obowiązuje na PlayStation 4 i Xbox One), jednak w przypadku wersji PC można liczyć na dodatkową obniżkę (kod: RKC31050206L) i zakup za zaledwie 79 zł.

Cyberpunk 2077 w promocji

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić nowej produkcji CD Projekt RED, oferta może okazać się całkiem korzystna. Wielu konsolowych graczy oczekuje jednak na wersje gry przeznaczoną na nową generację Sony i Microsoftu, wstrzymując się przed zakupem. 

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/cyberpunk-2077-na-pc-za-79-zl-w-rtv-euro-agd/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 promocja