Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.05.2021 13:30
Kraven Aaron Taylor-Johnson
1062V

Kraven ze Spider-Mana dostanie własny film! Znamy osobę, która wcieli się w popularnego łowcę

Filmowe uniwersum Spider-Mana od Sony cały czas się rozrasta, a my właśnie poznaliśmy nowego aktora, którego będziemy mogli oglądać w kolejnym filmie.

Sony nie kryje się z tym, że zamierza rozwijać swoje filmowe uniwersum, które kręci się wokół Spider-Mana. Wiele osób czeka przecież na Morbiusa, który zaliczył opóźnienie z powodu pandemii, a niedawno debiutował zwiastun innej niezwykle wyczekiwanej produkcji, a więc drugiej części filmu "Venom", który raz jeszcze pozwoli nam spędzić trochę czasu z kultowym już symbiontem. 

Teraz okazuje się, iż korporacja ma w planach jeszcze przynajmniej jeden solowy film o solowej postaci - tym razem chodzi o Kravena. I choć jakiś czas temu mogliśmy czytać plotki o tym, że w rolę łowcy miałby wcielić się sam Keanu Reeves, to studio zdawało się mieć inne plany. Jak bowiem ogłosili, w główną postać wcieli się Aaron Taylor-Johnson! Co ciekawe, aktora mogliśmy oglądać już w pozycji z Marvela, gdy wcielał się w Quicksilvera na potrzeby filmu "Avengers: Age of Ultron"! 

Teraz, jako nowa postać z komiksowego świata, wróci na ekrany kin 13 stycznia 2023 roku. Oznacza to, że to kalendarz na najbliższe lata trzeba wpisać kolejną superbohaterską produkcję. I choć może być to generyczna produkcja z masą puszczania oczek do fanów, to nie mam wątpliwości, że sam Kraven jest typem postaci, którą można ograć na zupełnie różne sposoby - od komedii, przez dramat aż po thriller. Jest na co czekać! 

Aaron Taylor-Johnson

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/aaron-taylor-johnson-to-star-in-sonys-marvel-pic-kraven-the-hunter-1234959781/

Tagi: Aaron Taylor-Johnson Kraven Sony Spider-Man