Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.05.2021 10:30
Koch Media Saints Row 5
617V

Koch Media zawita na Summer Game Fest. Fani liczą na prezentacje Saints Row 5 i Dead Island 2

Koch Media zapowiedziało udział w specjalnej transmisji, podczas której zaprezentują swoje tytuły. Fani bardzo szybko podłapali temat i w mediach społecznościowych zaczęli pisać o swoich nadziejach.

Najbliższe tygodnie będą w branży gier wideo szczególnie gorące - wszystko za sprawą takich wydarzeń, jak E3 2021 (które powróci po pandemicznej przerwie) oraz wyczekiwanego Summer Game Fest. Podczas tego drugiego Geoff Keighley zamierza sprostać oczekiwaniom wielu fanów. Jak zapowiedziano, dostaniemy ponad 12 "światowych premier" i pokazy od wielu wydawców.

Teraz do szerokiego grona studiów, które zaprezentują swoje nowości, dołączyło Koch Media! Firma, która jest właścicielem Deep Silver, zapowiedziała "Koch Primetime", podczas którego zaprezentują to, nad czym obecnie pracują. Zgodnie z zapowiedzią, ich pokaz odbędzie się 11 czerwca o godzinie 21:00 (niedziela) i zdecydowanie warto zapisać ten dzień w swoich kalendarzach!

Warto bowiem zwrócić uwagę na to, jakie marki Koch Media ma w swoim portfolio. Zaglądając tam, znajdziemy takie serie jak Saints Row (tu wielu fanów liczy na pełnoprawną piątą odsłonę), Dead Island (sequelu wyczekuje się od lat) czy trylogie Risen oraz Metro. Fani najbardziej liczą oczywiście na Saints Row 5, albowiem plotki na temat potencjalnej prezentacji w tym roku krążą od jakiegoś czasu. Być może już za kilkanaście dni wreszcie zobaczymy pierwszą zapowiedź.

Źródło: https://gamerant.com/koch-media-summer-game-fest-livestream/

Tagi: Blindside Interactive Dambuster Studio Dead Island 2 Deep Silver Devolver Digital Flying Wild Hog Maneater Saints Row 4 Shadow Warrior 3 Volition