Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.05.2021 11:51
Torchlight III - wiosenna aktualizacja
458V

Torchlight III zmienia dewelopera. Perfect World przejmie grę po wiosennej aktualizacji

Od premiery trzeciej odsłony Torchlighta minęło zaledwie kilka miesięcy, a wydawca gry już musiał pożegnać się z jej aktualnym deweloperem, samemu przejmując dalsze prace nad rozwojem jej zawartości i mechanik.

Do tej pory pracę nad Torchlight III prowadziło średniej wielkości położone w San Francisco studio Echtra Games, które to założone w 2016 roku dzielnie walczyło o dowiezienie gry na rynek w jak najlepszym stanie.

Po średnio udanej premierze tytuł doczekał się już kilku ważnych aktualizacji, z których to najnowsza właśnie została udostępniona na serwerach PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz oczywiście Nintendo Switch. Niestety drogi Perfect World i Echtry musiały się rozejść po tym jak deweloperzy zostali zakupieni przez Zyngę zaledwie trzy miesiące temu.

Od tej pory to uznany wydawca samodzielnie zajmie się rozwojem gry, a trzeba przyznać, że jej potencjał jest naprawdę ogromny. Teraz w ramach wiosennej aktualizacji dostaliśmy nową postać Przeklętego kapitana będącego duchem i samemu mogącego przyzywać duchy na polu bitwy. Oprócz tego dodano kilka nowych uroczych zwierzaków. Gracie dalej w Torchlight III?

Tagi: Echtra Games Perfect World Entertainment Torchlight III zmiany