Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.05.2021 09:30
God of War Ragnarok tytuł
874V

God of War Ragnarok nie jest finalną nazwą? Sony wspomina, że tytuł i logo mogą ulec zmianie

Wygląda na to, że wyczekiwany projekt od Santa Monica Studio może wcale nie nosić tytułu, jakiego spodziewa się większość z nas.

God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana gra (albo jedna z kilku), która została choćby szczątkowo zapowiedziana. Każda kolejna informacja wywołuje naprawdę spore zamieszanie - tak było choćby w przypadku ostatniej, gdzie poinformowano, że twórcy mogą wzorować się na ostatnim hicie od Naughty Dog.

Ostatnio pojawiła się natomiast informacja, że tytuł nie zadebiutuje w najbliższym czasie - co właściwie było kwestią potwierdzenia. W samym newsie Wojtek wspomniał, iż zmieniono nazwę "God of War: Ragnarok" na zwykłe logo "God of War". W Internecie bardzo szybko zaczęto spekulować, co może oznaczać takie działanie i wygląda na to, że wspomniany "Ragnarok" jest po prostu tytułem roboczym.

Informację możemy znaleźć na stronie IGN, która podzieliła się oświadczeniem otrzymanym od Sony. Można było przeczytać w nim, że "nazwa oraz logo nadchodzącej gry z serii God of War nie są jeszcze ostateczne, a niepoprawne logo zostało użyte przez pomyłkę. Trzeba przyznać, że to bardzo zaskakujące doniesienie, choć dopisek, iż firma nie może się doczekać, by podać więcej informacji, pozwala liczyć, że już niedługo pojawią się konkretne doniesienia. Pozostaje czekać.

Źródło: https://www.ign.com/articles/god-of-war-ragnarok-sequel-title-news

Tagi: God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment