Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2021 08:09
Główny bohater Far Cry 6
5813V

Far Cry 6 wycieka. Gameplay prezentuje nową produkcję Ubisoftu

Jeden z YouTuberów w nocy opublikował rozgrywkę z Far Cry 6 i choć Ubisoft zareagował – w Sieci pojawiły się materiały prezentujące nową produkcję studia. Możemy teraz zobaczyć 5-minutowy gameplay z nowej propozycji studia.

O godzinie 18:30 rozpocznie się prezentacja Far Cry 6 (później zaprosimy Was do wspólnego oglądania), ale jeden z polskich YouTuberów pomylił dzień i opublikował gameplay na 24 godziny przed oficjalną prezentacją. Potwierdza to ostatni przeciek, według którego dzisiaj po 19:00 pojawią się wrażenia niektórych mediów.

Nie musimy jednak czekać, by spojrzeć na nowe ujęcia z Far Cry 6. Na filmach zobaczycie wycięte fragmenty ze wspomnianego pokazu – Ubisoft dostarczył wycinki, dzięki którym twórcy mogli opowiedzieć swoim widzom o najnowszej przygodzie.

Gameplay pokazuje sporo strzelania, pozwala spojrzeć na głównych bohaterów widowiska (teraz wybierzemy płeć protagonisty), ale również widzimy wiele znanych motywów. W Far Cry 6 nie zabraknie ciekawego sprzętu, będziemy korzystać z najróżniejszych gnatów, ale oczywiście nie możemy liczyć na wielką rewolucję w samym IP – w końcu to kolejna odsłona uznanej serii.

Źródło: Twitter: KampKoji

Tagi: far cry Far Cry 6 gameplay Ubisoft