Far Cry 6 nadciąga! Ubisoft zaprasza na pokaz rozgrywki

Gry
2546V
Far Cry 6 nadciąga! Ubisoft zaprasza na pokaz rozgrywki
Wojciech Gruszczyk | 26.05.2021, 18:03

Gameplay z Far Cry 6 zostanie zaprezentowany jeszcze w tym tygodniu. Ubisoft właśnie zaprosił graczy na pokaz, podczas którego w końcu zobaczymy nową część tej uznanej serii. Na dobry początek opublikowano teaser.

Ubisoft właśnie potwierdził, że pod koniec tygodnia odbędzie się prezentacja Far Cry 6. Już w poniedziałek wspominaliśmy o przecieku, który pozwolił szykować się na pokaz – choć warto zauważyć, że wcześniej pojawił się informacje o zwiastunie, a teraz francuski producent zapowiedział opublikowanie rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Możemy podejrzewać, że potwierdzi się również druga część wiadomości od jednego z informatorów i Ubisoft ujawni także szereg nowych informacji dotyczących pozycji. Według plotek premiera Far Cry 6 ma odbyć się w drugiej połowie roku, więc deweloperzy mogą rozpocząć już konkretną promocję widowiska.

Warto przypomnieć, że w tym tygodniu pojawił się także przeciek prezentujący prawdopodobnie figurkę z edycji kolekcjonerskiej Far Cry 6. Studio nie ma szczęścia do tego IP, ponieważ około godziny temu w Sieci pojawił się utwór przewodni strzelanki.

Jesteście gotowi?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: własne

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper