Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2021 13:57
PS5 + Ratchet +Spider-Man
3571V

PS5 w 14 zestawach. Gracze mogą sięgnąć po pakiet z Ratchet & Clank: Rift Apart i Spider-Man Miles Morales

Koniec wyczekiwania na PS5? W Polsce można już bez problemu sięgnąć po konsolę, ale w sklepach nadal ląduję zestawy, które nie zainteresują wszystkich graczy. Jeśli jednak macie ochotę na tytuły Insomniac Games – możecie szykować pieniądze na naprawdę interesujący pakiet.

Już w zeszłym tygodniu pojawiło się sporo ofert na PlayStation 5 i najwidoczniej liczba konsol przybywa, ponieważ sklepy przygotowują najnowsze zestawy. Gracze mogą bez najmniejszego problemu sięgnąć po konsolę – niestety nadal są to wyłącznie pakiety i wciąż nie możemy kupić urządzenia bez gier lub dodatków.

Sytuacja jest na pewno interesująca, ponieważ w przyszłym miesiącu na rynku pojawi się najnowsza przygoda Ratcheta i już teraz możemy sięgnąć po pudełka z oczekiwaną od dawna produkcją. Gracze oczywiście otrzymają pozycję dopiero w dniu premiery, ale już teraz mogą zarezerwować zestaw z najnowszą propozycją Insomniac Games.

W wielu paczkach pojawiają się teraz gry na PlayStation 5 oraz najróżniejsze akcesoria do konsoli Sony – pewnie w niedalekiej przyszłości pojawią się również dodatkowe propozycje z nowymi kolorami kontrolerów DualSense. Jak wiadomo sprzęt już trafił do sprzedaży i będzie dostępny w czerwcu.

PS5 w różnych zestawach

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-dostepna-od-2659-zl-w-polskich-sklepach-ps5-w-zestawie-z-ratchet-clank-rift-apart-i-spider-man-miles-morales-za-2998-zl-24-05/

Tagi: PlayStation playstation 5 ps5 Sony