Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 23.05.2021 16:04
Samorost 1 za darmo
1076V

Samorost 1 do ściągnięcia za darmo. Pobierzcie i sprawdźcie grę twórców Machinarium

Przygodówki autorstwa Amanita Design są jednymi z najciekawszych i najbardziej unikatowych produkcji tego typu na rynku, czego idealnymi przykładami są Machinarium oraz Samorost 3.

Dość niespodziewanie ekipa Amanita Design postanowiła przypomnieć światu o swojej pierwszej poważniejszej grze w dziejach, czyli pierwszej odsłonie ikonicznego cyklu Samorost.

Jak się okazuje czeski deweloper nie zapomina o swoich korzeniach, dlatego na serwerach Steam w pełni za darmo udostępniono wspomnianą wyżej pierwszą odsłonę Samorosta - jest to oczywiście dość krótka, bo licząca zaledwie 15 minut zabawy, opowieść o początkach uwielbianego przez tysiące graczy z całego świata kosmicznego gnoma. Tytuł nie jest jednak taką sobie wrzutką starej gry, w którą nie włożono nawet sekundy pracy. Według opisu produktu na platformie Valve gra została lekko zremasterowana, a więc ma ulepszoną grafikę, muzykę oraz kompozycje Floex.

Grę możecie pobrać za darmo na Steam. Dodatkowo jeśli spodoba wam się to co zobaczycie, za 15,99 kupicie Samorost 2, zaś za 59,99 dorwiecie Samorost 3.

Tagi: Amanita Design Samorost Samorost 1 Samorost 3