redakcja PPE redakcja PPE 24.05.2012 17:16
Ferrari na ostatniej prostej
480V

Ferrari na ostatniej prostej

Atari ustaliło wreszcie ostateczną datę premiery Test Drive: Ferrari Racing Legends - gra przybędzie za miesiąc z haczykiem. Z tej okazji mamy krótkie info prasowe o jej zawartości oraz nowiutki trailer.

xxxxx

 

Ujawniamy datę premiery i najnowszy trailer
TEST DRIVE: FERRARI RACING LEGENDS
 
 
 
Nadchodząca gra wyścigowa w wersji na platformy PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC trafi do sprzedaży 29 czerwca 2012 roku.
 
Kiedy jedna z najlepszych serii gier samochodowych spotyka najbardziej znaną markę luksusowych sportowych samochodów, otrzymasz najlepsze doświadczenia wszech czasów na licencji Ferrari. Poznaj całą historię marki i pokieruj 52 pojazdami, które zbudowały reputację Ferrari w wyścigach klasy GT i Formuły 1. 
 
W grze Test Drive: Ferrari Racing Legends zasiądziesz za kierownicą 51 samochodów, odwzorowanych w najdrobniejszych szczegółach - począwszy od takich klasyków jak pierwsze Ferrari 125 S, aż po współczesne legendy jak Enzo i 430 Scuderia. Ścigać będziesz się na 39 torach z różnych epok wyścigów, zlokalizowanych na terenie USA i Europy. 
 
Za przygotowanie gry odpowiada Slightly Mad Studios, światowej klasy developer z olbrzymim doświadczeniem w dziedzinie gier samochodowych. Partnerami wydawniczymi są firmy Rombax Games, Bigben Interactive oraz Avalanche.
 
Bigben Interactive jest dystrybutorem gry Test Drive: Ferrari Racing Legends we Francji, Belgii, Holandii, Niemczech, Włoszech, Portugalii, Polsce i w krajach skandynawskich. 

Tagi: Atari Bigben Interactive Slightly Mad Studios Test Drive: Ferrari Racing Legends