Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2021 16:01
Back 4 Blood
693V

Back 4 Blood z pokazem bohaterów i zombie. Twórcy stawiają na różnorodność

W październiku odbędzie się premiera Back 4 Blood, więc deweloperzy przygotowali rozbudowany materiał, na którym poznajemy bohaterów oraz przeciwników najnowszej gry Turtle Rock Studios. Autorzy ponownie pozwolą nam wcielić się w różne postacie, które otrzymają swoje indywidualne możliwości.

Październikowa premiera Back 4 Blood jest najwidoczniej niezagrożona. Turtle Rock Studios w końcu rozpoczęło konkretną prezentację swojego nowego IP i deweloperzy za pomocą redakcji IGN zaprezentowali głównych bohaterów krwawego widowiska.

W Back 4 Blood wcielimy się w „czyścicieli”, wśród których pojawi się między innymi Walker (większe DMG, większy HP drużyny, precyzyjne zabójstwa poprawiają celność), Doktorka (skuteczność leczenia, odporność na obrażenia pourazowe), Karlee (wyczuwanie niebezpieczeństwa, większe wyposażenie podręczne, szybkość użycia członków drużyny), Jim (precyzyjne zabójstwa zadają więcej obrażeń, szybsze strzelanie z ramienia, większe zespołowe obrażenia w słaby punkt) oraz Hoffman (zabójstwa zapewniają amunicję, więcej miejsca na przedmioty ofensywne, rozbudowana pojemność magazynków drużyny).

Jak widać autorzy chcą postawić na dużą różnorodność zespołu, co na pewno pozytywnie wpłynie na rozgrywkę i powtarzanie niektórych zadań. Na filmie zobaczycie także niektóre bestie i trzeba przyznać, że ekipa Turtle Rock Studios wpadła tym razem na kilka ciekawych pomysłów.

Wcześniej autorzy prezentowali system kart oraz mogliśmy spojrzeć na gameplay.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Back 4 Blood Turtle Rock Studios Warner Bros. Interactive Entertainment