Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.05.2021 13:54
Monster Hunter Stories 2 na fabularnym zwiastunie. Capcom szykuje nas na premierę
423V

Monster Hunter Stories 2 na fabularnym zwiastunie. Capcom szykuje nas na premierę

Marka Monster Hunter znajduje się na fali. Sprzedaż kolejnych odsłon jest rewelacyjna (ostatnio okazało się, że w zaledwie miesiąc rozeszło się ponad 6 mln kopii Monster Hunter Rise). Nie dziwi więc, że Capcom kuje żelazo póki gorące.

Śmiało można powiedzieć, że nigdy wcześniej Monster Hunter nie cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Capcom chce oczywiście wykorzystać tę modę i szykuje dla nas kolejny spin-off marki o polowaniach na wielkie bestie.

Najbliższa premiera to oczywiście Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Capcom wprowadzi ten tytuł do sprzedaży 9 lipca 2021 r. Do premiery dojdzie równocześnie na Nintendo Switch oraz PC (Steam).

Dzisiaj Monster Hunter Stories 2 doczekało się nowego trailera. Tym razem możemy przyjrzeć się głównym założeniom fabularnym z tego sequela. Na deser mamy również dla was poprzednio publikowane materiały wideo z gameplayem, prezentujące przede wszystkim ulepszony, mocniej nastawiony na strategiczne myślenie, turowy system walki.

Warto przy okazji spojrzeć też na news o rewelacyjnej sprzedaży Monster Hunter Rise.

Źródło: Capcom/YouTube

Tagi: Capcom Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin