Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.05.2021 15:30
Monster Hunter Rise sprzedaż 
623V

Monster Hunter Rise zachwyca sprzedażą. Gracze nabyli ponad 6 milionów kopii w zaledwie miesiąc

Jeśli wciąż nie wierzycie w to, jakim fenomenem jest marka Monster Hunter, to najwyższa pora dać za wygraną. Capcom potrzebował miesiąca, by sprzedaż ponad 6 milionów egzemplarzy najnowsze części. 

Monster Hunter Rise okazał się dużym hitem i jedną z najważniejszych gier marca bieżącego roku. Gracze bardzo szybko docenili to, co przygotował Capcom (naszą recenzję znajdziecie w tym miejscu). A studio nie zamierza spoczywać na laurach - teraz pora na utrzymywanie graczy przy sobie i zachęcanie kolejnych grup, by próbowały swoich sił w tym groźnym świecie pełnym przeróżnych stworów. 

I wszystko wskazuje na to, że starania twórców się opłacają. Praca daje owoce, a tu jest naprawdę obficie. Na oficjalnych kanałach społecznościowych gry można trafić na informacje w temacie wyników sprzedażowych z pierwszego miesiąca po premierze. Te są zachwycające, albowiem dowiadujemy się, że od debiutu, który miał miejsce 26 marca bieżącego roku, rozeszło się ponad 6 milionów kopii najnowszej odsłony serii! 

A jeśli cały czas przesiadujecie na serwerach projektu, to bez wątpienia ucieszy Was fakt, że z okazji tak dobrego wyniku, twórcy postanowili przygotować kilka nagród dla wszystkich graczy. Każdy otrzyma specjalny zestaw przedmiotów, wśród których będą: 

  • Mega Potion x 30
  • Well-Done Steak x 20
  • Large Barrel Bomb x 10
  • Mega Demondrug x 5
  • Mega Armorskin x 5

Bardzo miły gest i coś, co na pewno przyda się każdemu, kto biega i poluje na ogromne monstra żyjące w świecie projektu! 

Źródło: https://nintendosoup.com/monster-hunter-rise-crosses-6-million-in-shipments-and-digital-sales/

Tagi: Capcom Monster Hunter Rise