redakcja PPE redakcja PPE 24.05.2012 15:00
GROM na polskiej okładce Medal of Honor
984V

GROM na polskiej okładce Medal of Honor

Zawsze to miło, gdy w zagranicznych grach napotykamy rodzime akcenty. Bohaterowie o polskich korzeniach, znajome lokacje czy możliwość wcielenia się w polskiego żołnierza. W przypadku Medal of Honor: Warfighter, Electronic Arts poszło jeszcze dalej...

xxxxx

 

 
 
ŻOŁNIERZ ELITARNEJ FORMACJI GROM
NA OKŁADCE POLSKIEJ WERSJI MEDAL OF HONOR WARFIGHTER
 
Jedna z najbardziej oczekiwanych wojennych gier akcji zyskuje kolejny polski akcent.
 
Najnowsza produkcja studia Danger Close, Medal of Honor Warfighter, jest pierwszą w historii grą, w której tworzeniu czynny udział biorą żołnierze służący w elitarnej formacji GROM. Zaproszenie polskich operatorów do prac nad tytułem, z uwagi na ich profesjonalizm oraz szacunek, jakim cieszą się wśród operatorów jednostek specjalnych z całego świata, było jedną z pierwszych decyzji podjętych przez zespół deweloperski z Los Angeles.
 
Z myślą o rodzimych fanach, firma Electronic Arts Polska zdecydowała się na wydanie Medal of Honor Warfighter w naszym kraju w specjalnej, niedostępnej nigdzie indziej, okładce. Pierwowzorem postaci umieszczonej na froncie pudełka został wieloletni operator GROM, pełniący obecnie funkcję konsultanta, dzięki któremu jednostka wojskowa GROM zostanie wiernie odzwierciedlona w grze, a polska wersja językowa będzie spójna z profesjonalnym żargonem i nazewnictwem stosowanym przez służących w jednostce żołnierzy. 
 
Electronic Arts Polska zadbało o bliską współpracę z jednostką GROM, dzięki której każdy aspekt związany z obecnością polskich żołnierzy w grze Medal of Honor Warfighter  będzie dopracowany i rzetelny: członkowie jednostki GROM ubrani będą w oryginalne mundury, w czasie walki korzystać będą z licencjonowanego wyposażenia, a po polu walki poruszać będą się dokładnie w taki sposób, jak w rzeczywistości.  
 
Dołącz do oddziału najlepiej wyszkolonych i najbardziej profesjonalnych żołnierzy świata! Medal of Honor Warfighter™ powstał w oparciu o przeżycia członków formacji specjalnych Tier 1 i wydarzenia, mające miejsce podczas prawdziwych operacji antyterrorystycznych na całym świecie. Niedługo znajdziesz się w samym środku bezwzględnej i brutalnej wojny z globalnym terrorem, jak jeszcze nigdy dotąd! Gra ukaże się na rynku 25 października 2012 roku w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing).

Tagi: Electronic Arts grom medal of honor warfighter polska