Iza Łęcka Iza Łęcka 20.05.2021 10:31
Returnal
2182V

Returnal otrzyma nowy patch. Gracze nadal proszą o funkcję, twórcy ostrzegają przed przerwaniem sesji

Housemarque zapowiedziało następną aktualizację do Returnal, która zajmuje się usunięciem błędów i dopracowaniem pozycji. Zespół wciąż nie potwierdził dodania oczekiwanej funkcji i jednocześnie ostrzega przed przerwaniem rozgrywki.

Housemarque poinformowało o kolejnej aktualizacji do Returnal – pliki trafią na serwery około godziny 16:00. Do wskazanego terminu gracze mają czas, by wyłączyć opcję automatycznej aktualizacji. W innym przypadku sesja zostanie przerwana, a następnie zresetowana, dlatego wystosowana została poniższa wiadomość:

Patch 1.3.7 w głównej mierze zajmuje się wyeliminowaniem niedogodności, na które można było natrafić podczas zmagań na Atropos. Po zmianach znacznie częściej będziemy wpadać na zwłoki innych śmiałków, deweloperzy usunęli także błąd z bossem Ophion, który czasami znikał podczas walki. Co więcej, naprawiono problemy z udźwiękowieniem, utknięciem bohaterki w niektórych pomieszczeniach, jak również wyeliminowano czarny ekran – ten mógł pojawić się podczas gry lub w napisach końcowych. Housemarque potwierdza także istotną kwestię: usunięto „wiele błędów powodujących rzadkie crashe podczas rozgrywki”.

Fińskie studio wciąż nie dodało opcji zapisu rozgrywki, o którą proszą użytkownicy na kanałach społecznościowych. Warto jednak przypomnieć, że deweloperzy zachęcają do gry i podkreślają, że nie podjęli ostatecznej decyzji dotyczącej dodania wskazanej funkcji.

Źródło: https://housemarque.com/news/2021/5/19/returnal-patch-137

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment