GTA 3 może faktycznie otrzymać remaster? Rockstar szykuje wielkie aktualizacje do GTA Online i Red Dead Online

Gry (plotka)
2178V
GTA 3 może faktycznie otrzymać remaster? Rockstar szykuje wielkie aktualizacje do GTA Online i Red Dead Online
Wojciech Gruszczyk | 18.05.2021, 16:16

Rockstar potwierdził dzisiaj datę premiery next-genowego GTA 5, ale to nie koniec ciekawych informacji dla fanów studia. Deweloperzy szykują nowe aktualizacje do GTA Online oraz Red Dead Online, a dodatkowo firma zapowiedziała „niespodzianki”.

W styczniu informowałem graczy o ciekawej plotce, według której GTA 3 może powrócić za sprawą GTA Trilogy Remastered. Rockstar ma szykować wielką kolekcję i pakiet miałby trafić na PlayStation 5, Xboksy Series X|S i PC.

Dzisiaj firma opublikowała wiadomość potwierdzającą datę premiery GTA 5 na nowe konsole Sony oraz Microsoftu, a jednocześnie wspomniała o niespodziankach związanych z 20-leciem premiery GTA 3:

„Dodatkowo aby uczcić 20 rocznicę wydania przełomowego Grand Theft Auto III, przygotowaliśmy przeróżne niespodzianki dla graczy w GTA Online”.

Gracze mają nadzieję, że firma faktycznie zaskoczy i obok GTA 5 na PS5 i XSX|S pojawi się również specjalne wydanie GTA 3. Czy jest to możliwe? Odnoszę wrażenie, że byłby to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Rockstar zapowiedziało także wielką aktualizację do GTA Online – na dobry początek firma zapewni osiem nowych wyścigów kaskaderskich, które zostaną udostępnione 27 maja. Następnie w grze pojawi się także siedem nowych aren do Linii Śmierci, a w trybie Walka o Przetrwanie znajdziemy nową arenę. Tak jednak prezentują się szczegóły nadciągających nowości:

„W Los Santos z przytupem wraca kult motoryzacji, wprowadzając mnóstwo ciekawych atrakcji dla fanów sportowego i estetycznego tuningu. Teraz wraz z innymi samochodowymi maniakami będziecie mogli testować swoje bryki bez ryzyka, że zabawę zakłócą władze lub niepożądani mąciciele. Popyt budzi podaż, więc oprócz podziemnego klubu samochodowego pojawi się także szereg dodatków dla sceny wyścigowej oraz niespotykane dotąd zapotrzebowanie na kradzione pojazdy.

Spodziewajcie się wysokich stawek i adrenaliny, gdy wyjedziecie na ulice najnowszymi i najgorętszymi brykami, rzucicie sobie wyzwania w nowych wyścigach bądź weźmiecie udział w serii wielostopniowych kradzieży, w których odpowiednio zmodyfikowany samochód może być waszą najgroźniejszą bronią. A to wszystko już tego lata.”

Studio nie zapomina również o Red Dead Online, w którym pojawi się szereg nowych misji:

„W Saint Denis Guido Martelli, zaufany porucznik Angelo Brontego, pracuje nad stworzeniem własnej siatki przestępczej, stosując zastraszenie, nieczyste zagrania i większe kradzieże. Jeśli ktoś jest chętny, to musi być gotowy ubrudzić sobie ręce, by zdobyć te krwawe pieniądze”.

Deweloperzy potwierdzili również, że w przyszłym tygodniu Red Dead Online otrzyma osiem nowych wyścigów w różnych kultowych miejscach w pięciu stanach. Gracze wezmą udział „w nowych standardowych wyścigach, a także nowych wyścigach nieliniowych”. Studio przygotowało także „wyścigi z celami i nieliniowe wyścigi z celami”. Atrakcje zostaną udostępnione 25 maja.

Źródło: https://www.rockstargames.com/newswire/article/3981k373a7a9ok/details-on-new-updates-to-g-t-a-online-and-red-dead-online

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper