Roger Żochowski Roger Żochowski 24.05.2012 13:08
Shadow of the Colossus w kinie!
831V

Shadow of the Colossus w kinie!

Jak grom z jasnego nieba uderzyła w nas wiadomość, że powstanie film bazujący na Shadow of the Colossus, legendarnej już grze studia Team Ico wydanej na PS2. Co więcej - nie są to żadne plotki, bowiem już podpisano stosowne umowy.

xxxxx

 

Choć samych szczegółów jest jak na lekarstwo wiemy, że Sony Pictures podpisało umowę z Joshua Trankiem, na mocy której wyreżyseruje on filmową adaptację Shadow of The Colossus. Niestety, póki co jego doświadczenie w branży filmowej nie jest duże. Do tej pory odpowiadał tylko za całkiem udaną "Kronikę", fantastyczno-przygodowy film o grupce przyjaciół, która nieoczekiwanie otrzymała nadludzką moc. W jego CV znalazły się także epizody związane z powstającymi, filmowymi odsłonami Fantastycznej Czwórki i Spider-Mana (Venom), widać więc, że gościa ciągnie do produkcji o superbohaterach. Tym razem będzie musiał nieco zmienić upodobania.
 

Josh Trank deklaruje jednak, że jest ogromnym fanem twórczości Team Ico i wie jak ugryźć temat. Co do pozostałych członków ekipy: póki co wiemy tylko, że producentem będzie niejaki Kevin Misher. Obsada i scenarzysta pozostają wielką niewiadomą. A co Wy o tym myślicie? Czego oczekujecie po tego rodzaju produkcji?

Tagi: