Days Gone podbiło Steam! Wielki sukces gry z PlayStation 4

News
2108V
Days Gone podbiło Steam! Wielki sukces gry z PlayStation 4
Iza Łęcka | 18.05.2021, 10:14

Nie musieliśmy długo czekać na znakomity wynik Days Gone na PC. Tytuł Sony Bend bez najmniejszego problemu podbił ranking sprzedaży platformy Valve, dając jasno do zrozumienia, że następni gracze niezwykle chętnie zapoznają się z historią osadzoną w postapokaliptycznym świecie.

 

Klimatyczny zwiastun, regularne udostępnianie fragmentów rozgrywki, spora popularność wśród graczy oraz korzystne recenzje przyczyniły się do uzyskania znakomitego rezultatu produkcji Sony na PC. Days Gone zostało ciepło przyjęte na nowej platformie i szybko osiągnęło pierwsze miejsce na listach globalnych bestsellerów, bestsellerów, a także wschodzących nowości.

Duże zainteresowanie grą Sony Bend może jeszcze mocniej skłonić Japończyków do podejmowania kolejnych zdecydowanych działań zmierzających do oferowania graczom następnych pozycji z katalogu PlayStation 4 na Steam oraz Epic Games Store.

Jim Ryan już wcześniej zapowiedział, że zamierza jeszcze mocniej otworzyć się na nowy rynek, udostępniając tytuły nowej grupie odbiorców – tak klimatyczne gry jak Days Gone i Horizon Zero Dawn na PC mają zachęcić kolejnych klientów do kupienia PS5. Teraz pozostaje tylko zaczekać na ruchy giganta branży. Swego czasu światło dzienne ujrzały plotki, według których Sony mogłoby udostępnić na PC takie marki jak Uncharted czy God of War, jednak obecnie brakuje oficjalnych ogłoszeń w tym temacie.

Days Gone Steam wyniki - 1

Days Gone Steam wyniki - 2

Days Gone Steam wyniki - 3

Źródło: Steam

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych