Battlefield 6 ponownie wycieka. Ujęcia ze zwiastuna pojawiły się w Sieci

Gry
7448V
Battlefield 6 ponownie wycieka. Ujęcia ze zwiastuna pojawiły się w Sieci
Iza Łęcka | 18.05.2021, 07:00

DICE i Electronic Arts mają poważny problem z Battlefield 6. W Sieci po raz kolejny pojawiły się materiały, które pozwalają spojrzeć na nowe ujęcia z premierowego zwiastuna. Są to screeny potwierdzające wcześniej ujawnione informacje.

W czerwcu powinniśmy zobaczyć premierowy trailer Battlefield 6, natomiast w lipcu możemy spodziewać się konkretnej prezentacji najnowszej odsłony. Zespoły DICE i Electronic Arts muszą jednak zmierzyć się ze sporym wyzwaniem, gdyż ktoś posiada dostęp do pierwszego materiału – wcześniej został opublikowany zapis audio trailera, tymczasem obecnie pokuszono się o przygotowanie kilku screenów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Osoba odpowiedzialna za udostępnienie danych dosłownie bawi się ze społecznością, bowiem na grafikach pojawił się dodatek, który nie pozwala dokładnie sprawdzić wszystkich szczegółów. Tom Henderson odniósł się do materiałów i potwierdził, że są one prawdziwe i pochodzą ze zwiastuna zapowiadającego Battlefield 6.

Przyglądając się ujęciom, ponownie zobaczymy wyspę oraz rakietę. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że wystrzelenie jej będzie należało do jednego z „momentów”, o których wcześniej wspominali pracownicy Electronic Arts, nawiązując do wrażeń z gry, jakie będą do poznania wyłącznie na nowej generacji.

Jeden z informatorów najwyraźniej posiada dostęp do pracy DICE i chętnie dzieli się z graczami małymi teaserami. Grafiki jednak nie rujnują zapowiedzi szwedzkiemu zespołowi, co więcej, nie brakuje opinii, że przedstawione ujęcia pobudzają fanów wyczekujących na pokaz gry.

Battlefield 6 - 1

Battlefield 6 - 2

Battlefield 6 - 4

Battlefield 6 - 5

Battlefield 6 - 6

Battlefield 6 - 7

Battlefield 6 - 8

Battlefield 6 - 9

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/79406/battlefield-6-subreddit-lights-up-with-newly-leaked-images/index.html

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper