Chivalry 2 wypróbują wszyscy chętni. Deweloperzy potwierdzają otwartą betę

News
732V
Chivalry 2 wypróbują wszyscy chętni. Deweloperzy potwierdzają otwartą betę
Wojciech Gruszczyk | 17.05.2021, 16:07

Krwawy Chivalry 2 zadebiutuje w czerwcu, ale jeszcze przed premierą Torn Banner Studios zapewni graczom otwartą betę, dzięki której każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić, czy warto sięgnąć po grę. Zmagania rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

Twórcy Chivalry 2 na początku testowali grę w zamkniętym gronie, ale nadszedł czas na większą prezentację. Studio chce mieć pewność, że każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić, jak wygląda tytuł, więc z tego powodu zdecydowano się na otwarte testy.

Już 26 maja pobierzemy pliki, a następnego dnia rozpocznie się zabawa, która będzie trwać do 1 czerwca. Deweloperzy nie tylko zdecydowali się na otwartą betę, ale w trakcie rozgrywki zostanie udostępniony cross-play. Dzięki tej decyzji na jednym serwerze będą mogli pojawić się gracze z różnych platform, więc z łatwością zbierzemy znajomych do wspólnej zabawy.

Premiera Chivalry 2 odbędzie się już 8 czerwca, więc możemy założyć, że otwarta beta jest już wyłącznie ostatecznym testem serwerów, ponieważ deweloperzy nie będą mieć nawet odpowiedniego czasu, by wdrożyć większe zmian.

Jeśli jesteście zainteresowani Chivalry 2 – przeczytajcie nasze wrażenia z gry oraz zapoznajcie się ze zwiastunami frakcji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper