Layers of Fear 2 zadebiutuje na Nintendo Switch. Zobaczcie zwiastun polskiego horroru

Gry
577V
Layers of Fear 2 zadebiutuje na Nintendo Switch. Zobaczcie zwiastun polskiego horroru
Igor Chrzanowski | 16.05.2021, 16:07

Rodzima ekipa Bloober Team wyspecjalizowała się w produkcji naprawdę wyśmienitych horrorów, z których to każdy kolejny wydaje się być coraz lepszy i coraz ciekawszy. Ich Layers of Fear 2 już niebawem trafi na Nintendo Switch.

Po całkiem udanej pierwszej części Layers of Fear, Bloober Team wzięło się za stworzenie solidnej kontynuacji, w której wszystko było większe, lepsze, ciekawsze i oczywiście straszniejsze. 

Duża wersja gry na PC, PS4 oraz Xbox One zdobyła średnią ocen na poziomie 70 procent, więc trzeba przyznać, że to naprawdę przyzwoity wynik. Teraz po niespełna dwóch latach od pierwotnej premiery, tytuł zmierza na hybrydową konsolkę Nintendo Switch, gdzie pierwsza edycja odniosła naprawdę bardzo duży sukces.

Datę premiery Layers of Fear 2 na pstryczka wyznaczono na 20 maja 2021 roku, czyli już w ten czwartek. Już teraz możecie zamówić tytuł w przedpremierowej cenie 107,10 zł, co stanowi 10 procent rabatu względem docelowych 119 zł. Dla porównania "jedynka" kosztuje w eShopie 80 zł.

Źródło: własne

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper