Subnautica na PS5 do odebrania za darmo dla klientów wersji z PS4 i promocji Play at Home

Gry
1442V
Subnautica na PS5 do odebrania za darmo dla klientów wersji z PS4 i promocji Play at Home
Wojciech Gruszczyk | 14.05.2021, 20:10

Od dzisiaj wszyscy posiadacze Subnautica w wersji na PlayStation 4 mogą odebrać ulepszone wydanie gry na PlayStation 5. Oferta obowiązuje również graczy, którzy pobrali tytuł za darmo w ramach oferty Play at Home.

Od dzisiaj gracze mogą zapoznać się z Subnautica: Below Zero – jest to samodzielny dodatek do cenionej gry, który pozwala śmiałkom zapoznać się z zupełnie nową historią. Zainteresowani mają okazję zmierzyć się z nowym niebezpieczeństwem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tak jak Sony zapowiedziało na ostatnim State of Playz okazji premiery wspomnianej wyżej przygody, gracze mogą za darmo odebrać Subnautica na PlayStation 5. Oferta jest przygotowana dla posiadaczy pozycji z PS4, ale ze względu na ostatnią promocję (tytuł był dostępny w State of Play) z propozycji powinno skorzystać wielu zainteresowanych.

„Jeśli masz już tę grę na PS4™, możesz bez żadnych dopłat pobrać wersję cyfrową na PS5™. Nie musisz jej kupować ponownie. Posiadacze gry na PS4™ w wersji pudełkowej muszą mieć płytę z grą w napędzie optycznym PS5™ za każdym razem, kiedy będą chcieli pobrać wersję cyfrową na PS5™ lub ją uruchomić. Posiadacze gry na PS4™ w wersji pudełkowej, którzy kupią konsolę PS5™ Digital Edition (bez napędu optycznego), nie będą mogli uzyskać darmowej wersji cyfrowej na PS5™.”

Klienci mogą teraz wskoczyć na podstronę, by wrzucić na swoją listę nowe wydanie. Jest to ciekawa opcja dla wielu graczy, ponieważ niestety, ale często takie aktualizacje są płatne.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/05/play_at_home_game_subnautica_can_be_upgraded_to_ps5_version_for_free_starting_today

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper