Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2021 15:22
Wiedźmin 3 w 4K z ray tracingiem jako prezentacja next-genowej wizji.
4649V

Wiedźmin 3 w 4K z ray tracingiem jako prezentacja next-genowej wizji. Digital Dreams pokazuje swoją propozycję

CD Projekt RED potwierdził, że nawiązał kontakt z twórcami modyfikacji, by za ich pomocą móc ulepszyć Wiedźmina 3: Dziki Gon. Digital Dreams najwidoczniej chce wykorzystać okazję i zaprezentował swoją wizję na odświeżoną wersję produkcji.

CD Projekt RED powinien w następnych miesiącach promować Wiedźmina 3: Dziki Gon, który pod koniec roku otrzyma natywną wersję na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Posiadacze pozycji na PS4 i XOne mogą liczyć na bezpłatną aktualizację.

Nadal oczywiście nie wiemy, jak Geralt będzie prezentował się w nowych barwach, ale CD Projekt RED potwierdził ostatnio że rozmawia na temat potencjalnej współpracy z niektórymi twórcami modów, ale jeszcze nic nie zostało ustalone.

Digital Dreams jest znane z prezentowania wyśmienitej jakości modów i twórcy tym razem postanowili upiększyć trzeciego Wiedźmina. W ich wizji produkcja w rozdzielczości 4K z ray tracingiem pokazuje next-genową propozycję. Warto jednak zwrócić uwagę, że jest tutaj wykorzystany Witcher 2 Overhaul Mod, którego zadaniem jest przybliżyć Wiedźmina 3 do Wiedźmina 2.

Wygląda to ładnie, ale szczerze mówiąc widzieliśmy już bardziej widowiskowe prezentacje. Trudno jednak tak naprawdę powiedzieć, na jakie ulepszenia zdecyduje się CD Projekt RED.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino