Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2021 19:36
Friends: The Reunion
2234V

Przyjaciele powrócą jeszcze w maju. HBO publikuje teaser i potwierdza datę premiery

Wielki powrót „Przyjaciół” odbędzie się pod koniec miesiąca. HBO właśnie ujawniło, że „Friends: The Reunion” nadciąga, więc widzowie mogą szykować się na oczekiwaną od dawna historię. Poznajcie szczegóły.

„Przyjaciele” są dostępni na HBO GO w kwietniu, a ostatnio informowaliśmy o nowym zestawie LEGO Friends Apartments. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ HBO właśnie potwierdziło, że 27 maja w HBO Max odbędzie się premiera „Friends: The Reunion”.

Jest to ten wielki i zapowiedziany od dawna „powrót Przyjaciół”, ale w tym wypadku nie możemy liczyć na kontynuację przygody szóstki znajomych z Manhattanu. To odcinek specjalny, w którym aktorzy będą rozmawiać na temat samego serialu oraz przedstawią swoje najlepsze wspomnienia z planu.

Twórcy zadbali o ikoniczne rekwizyty oraz elementy scenografii, więc nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, gdy bohaterowie usiądą na kultowej kanapie, jednak Jennifer Aniston (Rachel Green), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Courteney Cox (Monica Geller), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing) i David Schwimmer (Ross Geller) zaprezentują nam zupełnie nową opowieść i odcinek będzie kontynuował znane wydarzenia.

Aktualnie potwierdzono premierę na HBO Max, ale możemy mieć nadzieję, że podobnie jak w przypadku normalnych „Przyjaciół”, historia trafi także na HBO GO. Musimy jednak zaczekać na pozytywne informacje.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Friends: The Reunion HBO HBO GO przyjaciele