Days Gone na PC prezentowany na długiej rozgrywce. Sprawdźcie pozycję Sony na nowej platformie

News
1810V
Days Gone na PC prezentowany na długiej rozgrywce. Sprawdźcie pozycję Sony na nowej platformie
Iza Łęcka | 13.05.2021, 07:35

Z okazji premiery Days Gone na PC w przyszłym tygodniu możemy przyjrzeć się urywkom gameplayu prezentującym produkcję Sony na nowej platformie. Gra dotychczas była dostępna wyłącznie na PlayStation 4.

Days Gone to kolejna gra Sony, która początkowo zadebiutowała ekskluzywnie na PlayStation 4, jednak po dwóch latach od pierwotnej premiery zostanie udostępniona na kolejnej platformie – PC. Już 18 maja tytuł zawita na Steam oraz Epic Games Store. Zainteresowani gracze muszą przygotować 169 zł.

Już wcześniej Sony Bend zapowiedziało między innymi wsparcie ultrapanoramicznych monitorów, odblokowanie płynności animacji i ulepszoną grafikę (zwiększony poziom detali, pola widzenia, zasięg rysowania listowia czy renderowania), jednak przygoda Deacona będzie pozbawiona obsługi ray tracingu oraz technologii DLSS. Obecnie możemy sprawdzić, jak w rzeczywistości prezentuje się propozycja producenta PlayStation.

Nadal nie mamy pewności co do planów Sony dotyczących marki Days Gone – po opublikowaniu tekstu Jasona Schreiera o IP zrobiło się niezwykle głośno, a fani historii uruchomili petycję w sprawie drugiej odsłony. Pod apelem podpisało się już 100 tysięcy graczy, prosząc Japończyków o nieodkładanie produkcji do szuflady i stworzenie kontynuacji, jednak aktualnie brakuje oficjalnego stanowiska SIE.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych