Piła na długim fragmencie. Zobaczcie początek Spiral: Saw

Filmy/seriale
1675V
Piła na długim fragmencie. Zobaczcie początek Spiral: Saw
Wojciech Gruszczyk | 11.05.2021, 19:30

Lionsgate rozpoczyna konkretną promocję „Spiral: Saw”. Wytwórnia odpowiedzialna za „Piłę” postanowiła przedstawić widzom dłuższy fragment, który otwiera nową historie. Materiał pozwala spojrzeć na sam początek opowieści.

W marcu Lionsgate opublikowało zwiastun „Spiral: From the Book of Saw”, a teraz możemy sprawdzić sam początek historii. Ostrzegam – musicie się w tym wypadku liczyć ze spoilerem, a jednocześnie materiał jest bardzo krwawy. Choć raczej nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem w momencie oglądania pierwszej sceny z nowej „Piły”.

Całość prezentuje się naprawdę przyzwoicie, ale oczywiście najlepsze dopiero przed nami. Możemy mieć jednak pewność, że nowa przygoda rozpoczyna się w typowy dla tej serii sposób. Lionsgate potwierdza również, że już w najbliższy piątek „Spiral: From the Book of Saw” wyląduje na wielkim ekranie, więc sympatycy serii zapoznają się z ciekawie zapowiadającą się przygodą.

Niestety tym razem nie mamy okazji spojrzeć na Chrisa Rocka, który został głównym bohaterem nowej przygody, a jednocześnie to właśnie na między innymi jego barkach spoczywa uratowanie tego IP. Aktor został jednym z producentów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper