Piła powraca. Spiral: From the Book of Saw zaprezentowany na intrygującym zwiastunie

Filmy/seriale
1617V
Piła powraca. Spiral: From the Book of Saw zaprezentowany na intrygującym zwiastunie
Wojciech Gruszczyk | 30.03.2021, 15:35

Chris Rock, Samuel L. Jackson i Max Minghella zostali gwiazdami „nowego początku dla serii Piła”. Lionsgate właśnie zaprezentowało drugi zwiastun „ Spiral: From the Book of Saw” i wytwórnia potwierdza datę premiery opowieści.

Już w lutym ubiegłego roku zaprezentowałem na portalu pierwszy zwiastun „ Spiral: From the Book of Saw”. Film od początku jest promowany jako „duchowy spadkobierca Piły”, ale ze względu na sytuację na świecie – Lionsgate musiało zaczekać z premierą historii. Teraz wytwórnia potwierdza szczegóły i pełny reboot ma zostać zaprezentowany w kinach już 14 maja.

Najnowszy zwiastun znacznie lepiej prezentuje historię – ponownie na ekranie sporo czasu otrzymał Chris Rock, który jak wiadomo zajął się przygotowaniem produkcji. Aktor znany z „Wykiwać klawisza”, „Duże dzieci”, lub „Zgon na pogrzebie” jest producentem oraz jednym z głównych bohaterów.

Twórcy w dobry sposób zapowiedzieli akcję i teraz pozostaje odliczać do debiutu – co ciekawe film miał pierwotnie zadebiutować 15 maja ubiegłego roku.

Zamierzacie oglądać „ Spiral: From the Book of Saw”? Nie możemy jeszcze potwierdzić szczegółów polskiej premiery, ale miejmy nadzieje, że widzowie będą mogli liczyć na normalny seans.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper