Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 18:32
Far Cry 6
1694V

Far Cry 6 nadciąga. Ubisoft przedstawia plany i przekłada premierę Skull & Bones

Ubisoft właśnie potwierdził swoje plany na najbliższe miesiące. Gracze mogą liczyć na premierę Far Cry 6, ale najwidoczniej Skull & Bones potrzebują znacznie więcej czasu. Poznajcie szczegóły. 

Ubisoft przedstawił listę gier, które w następnych miesiącach trafią na rynek i mamy tutaj szereg dobrych oraz złych wiadomości. Korporacja szykuje się do kilku dużych debiutów – ujawnione gry mają trafić na rynek do 31 marca 2022 roku.

  • Far Cry 6
  • Rainbow Six Quarantine (tytuł roboczy)
  • Riders Republic
  • The Division Heartland
  • Roller Champions
  • + kilka mniejszych gier

Jak widać w następnych miesiącach możemy oczekiwać świeżo zapowiedzianego The Division Heartland, ale premiera Skull & Bones została ponownie przełożona. Teraz piracka przygoda ma zadebiutować na rynku w okresie od 1 kwietnia 2022 roku do 31 marca 2023 roku.

Na liście nie pojawił się Prince of Persia: Sands of Time Remake, ale otrzymaliśmy potwierdzenie, że gra ma zadebiutować na rynku do 31 marca 2022 roku.  Na liście zabrakło także nowej odsłony serii Assassin's Creed (premiera podobno pod koniec 2022 roku) oraz Beyond Good & Evil 2.

Ubisoft potwierdził istotny szczegół – chce w przyszłości skupić się na głębszym i zróżnicowanym zestawie gier. Firma zaproponuje pozycje free-2-play na konsolach, PC oraz urządzeniach mobilnych.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ubisoft-has-delayed-skull-bones-again/

Tagi: Far Cry 6 Prince of Persia: The Sands of Time Remake Skull & Bones The Division Heartland Ubisoft