Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 15:35
Lisey's Story
558V

Lisey's Story na pierwszym zwiastunie. Thriller na podstawie powieści Stephena Kinga wygląda obiecująco

„Lisey's Story” to najnowsza adaptacja powieści Stephena Kinga, która może zaciekawić fanów tego cenionego pisarza. Pierwszy zwiastun wygląda dobrze i ta propozycja może przerodzić się w mocny i przerażający miniserial.

„Lisey's Story” to najnowsza propozycja Apple, której pierwsze dwa epizody zostaną wyemitowane 4 czerwca. Korporacja przygotowała ośmioodcinkową historię, której reżyserem został Pablo Larraín, czyli twórca między innymi „Jackie”. Za scenariusz opowieści odpowiadał Stephen King – pisarz w 2006 roku wrzucił na rynek powieść o tym samym tytule.

Nie bez powodu twórca postanowił zadbać również o wydarzenia dla Apple, ponieważ w 2013 roku Stephen King podczas wywiadu potwierdził, że „Historia Lisey” jest jego ulubioną powieścią. Co ciekawe, na liście producentów wykonawczych znalazł się również J. J. Abrams.

Jak podaje Apple ten przerażający thriller przedstawi losy wdowy Lisey Landon (Julianne Moore), która w wyniku serii niepokojących wydarzeń odzyskuje wspomnienia o swoim małżeństwie z pisarzem Scottem Landonem (Clive Owen) i mroku, który go „nękał”.

Trzeba przyznać, że pierwszy zwiastun jest naprawdę obiecujący, więc możemy mieć nadzieję, że na Apple TV+ już wkrótce pojawi się kolejna perełka. Na serwerach korporacji znajdziecie między innymi dwa świetne sezony „For all Mankind” oraz „Mythic Quest: Raven's Banquet”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apple apple tv+ Lisey's Story trailer zwiastun