Iza Łęcka Iza Łęcka 11.05.2021 09:02
Valkyria Revolution
2717V

Dodatki do Valkyria Revolution za darmo na PS4 i PS5! [Aktualizacja]

Niespodziewanie na PlayStation Store pojawiła się kolejna gra za darmo. Gracze mogą wrzucić na listę Valkyria Revolution, czyli czwartą odsłonę popularnej serii gier jRPG Valkyria Chronicles. Trudno stwierdzić, co było powodem uruchomienia promocji. [Aktualizacja]

Społeczność PlayStation korzystająca z abonamentu PS Plus już od zeszłego tygodnia może pobierać i sprawdzać gry udostępnione w ramach majowej oferty. Tymczasem na graczy czeka kolejna niespodzianka.

Nieoczekiwanie na PS Store została udostępniona za darmo Valkyria Revolution, czyli pozycja studia Media.Vision, która zadebiutowała na początku 2017 roku. Akcja jRPG-a rozgrywa się w alternatywnym miejscu i czasie, przedstawiając losy mieszkańców małego królestwa Jutland. Główną postacią jest Amleth, dowódca jednostki Vanargand.

"W obliczu rewolucji elitarna grupa żołnierzy królestwa Jutland, Vanargand, musi połączyć siły w walce z Ruzi Empire i powstrzymać wcielenie śmierci: Valkyria. Valkyria Revolution pozwala graczom wcielić się w żołnierzy walczących o losy całego świata".

Valkyria Revolution nieoczekiwanie została udostępniona za darmo na PlayStation 4 (gra działa we wstecznej kompatybilności na PlayStation 5). Jak na razie brakuje oficjalnego potwierdzenia przedstawicieli Sony, dlaczego pozycja dostępna jest w promocji - możemy przypuszczać, że to następna z gier oferowanych w ramach akcji Play at Home.

Co więcej, za darmo można również pobrać dodatki do Valkyria Revolution:

[Aktualizacja#1]

Po kilku godzinach aktywnej oferty, gra nie jest już dostępna za darmo, jednak wszystkie dodatki nadal można pobierać.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/valkyria-revolution-na-playstation-4-za-darmo-w-playstation-store/

Tagi: Media Vision ps4 PS5 Sega Valkyria Revolution za darmo