Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2021 19:12
Miłość, śmierć i roboty 2
987V

Miłość, śmierć i roboty 2 na nowym zwiastunie. Netflix promuje swoją perełkę

Netflix zaprezentował drugi zwiastun nadciągającego „Miłość, śmierć i roboty”. Platforma promuje drugi sezon, który będzie składał się z ośmiu zróżnicowanych opowieści od różnych twórców. Na materiale zobaczycie urywki z nadciągających historii.

„Miłość, śmierć i roboty” to jedna z najciekawszych propozycji przygotowanych przez Netflix na maj. Platforma zapewni sporo ciekawych produkcji, jednak osiem zróżnicowanych historii powinno ponownie zainteresować szerokie grono odbiorców.

Twórcy zaoferują animowaną antologię dla dorosłych, za którą tym razem będą odpowiadać między innymi: Tim Miller, David Fincher, Jennifer Miller i Joshua Donen. Doświadczeni twórcy w przeszłości odpowiadali za wiele historii, a teraz mogą realizować swoje często zaskakujące i krwawe pomysły.

Netflix zapowiedział już, że nadciągający, drugi sezon „Miłość, śmierć i roboty” nie zakończy projektu, a w przyszłym roku otrzymamy kolejne epizody, które pozwolą nam zapoznać się z nowymi historiami.

„Miłość, śmierć i roboty” powrócą na Netflix 14 maja, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z listą najciekawszych produkcji szykowanych przez platformę na lato oraz przeczytajcie naszą recenzję filmu „Potwór”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Miłość śmierć i roboty Miłość śmierć i roboty 2 Netflix trailer zwiastun