12 Minutes na rozgrywce. Twórca prezentuje założenia „interaktywnego thrillera”

News
732V
12 Minutes na rozgrywce. Twórca prezentuje założenia „interaktywnego thrillera”
Wojciech Gruszczyk | 10.05.2021, 18:39

Luis Antonio zaprasza graczy na bardzo dokładną prezentację 12 Minutes, czyli interaktywnego thrillera, który już wkrótce zadebiutuje na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Tytuł powinien spodobać się graczom, którzy oczekują od elektronicznej rozgrywki czegoś więcej niż zwykłej akcji.

Pod koniec zeszłego miesiąca miałem okazję na portalu przedstawić swoje wrażenia z trzech gier zmierzających na Xboksy – Edge of Eternity, The Ascent oraz właśnie 12 Minutes. Luis Antonio rozpoczyna kolejny etap promocji gry i postanowił tym razem przedstawić pozycję szerszej publice.

Reżyser i scenarzysta przedstawia graczom wszystkie założenia pozycji – wcielimy się w mężczyznę (w tej roli usłyszymy głos Jamesa McAvoy'a), którego spokojny wieczór jest przerwany przez najście policjanta-zabójcy (Willem Dafoe). Bohater trafił do pętli czasowej, w której musi uratować siebie i swoją żonę (Daisy Ridley).

W 12 Minutes nasze najmniejsze decyzje mają gigantyczne znaczenie, czego najlepszym przykładem jest poniższy materiał. Zainteresowani będą stale powtarzać przedstawione sceny, by móc rozwijać historię i poznać nowe wydarzenia związane z trzema postaciami.

Luis Antonio podkreśla, że nie jest typową grą, a jest to bardziej „interaktywny thriller”, który może zapewnić graczom wyjątkowe emocje.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper