Detektyw Pikachu 2 raczej nie powstanie. Główny aktor namawia, aby "porzucić nadzieje"

Filmy/seriale
1157V
Detektyw Pikachu 2 raczej nie powstanie. Główny aktor namawia, aby "porzucić nadzieje"
Kajetan Węsierski | 09.05.2021, 15:30

Jeśli należycie do grona osób, które wierzyły, ze bardzo dobrze przyjęty film aktorski o Pokemonach doczeka się kontynuacji, to wygląda na to, że możecie się rozejść. 

"Detektyw Pikachu" to bez wątpienia jeden z najlepszych filmów adaptujących gry w historii (zaraz obok świetnie przyjętego Sonica, który spotkał się z naprawdę sporym uznaniem wśród fanów oraz krytyków). Produkcja zerwała nieco z założeniem, aby w stu procentach odzwierciedlać działania z gamingu i wyszło jej to na dobre - zresztą, po prostu rzućcie okiem na naszą recenzję

Niestety, o ile wspominany Superszybki Jeż doczeka się kontynuacji (co zostało już potwierdzone), o tyle w przypadku historii o mówiącym Pikachu nie będzie to prawdopodobnie miało miejsca. Informacją podzielił się główny aktor z filmu, Justice Smith, który wcielał się tam w Tima Goodmana. W wywiadzie dla Inverse przekazał, że fani powinni zakopać swoje nadzieje, jeśli chodzi o sequel:

Bardzo chciałbym zagrać w "Detective Pikachu 2". Nie wiem jednak, czy to się wydarzy. Myślę, że musimy po prostu porzucić nasze nadzieje. Nie sądzę, żeby mogło się to stać.

Naprawdę mam taką nadzieję, bo, szczerze mówiąc, jestem wielkim fanem. Kto wie, kto wie? Mam nadzieję [że dojdzie do kontynuacji - przyp. red.].

Wygląda więc na to, że rzeczywiście mógł być to po prostu pojedynczy film, który nie doczeka się kontynuacji. Niemniej, jest to sytuacja nietypowa dla dzisiejszych czasach - zazwyczaj gdy produkcja cieszy się sporą popularnością i jest ciepło przyjęta, wytwórnia błyskawicznie podłapuje temat sequeli. W tym przypadku jest jednak inaczej i choć trudno stwierdzić, co poszło nie tak, warto na ten moment zapomnieć o tej marce w świecie filmów. 

Źródło: https://www.thegamer.com/detective-pikachu-star-thinks-sequel-will-never-happen/

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper