The Elder Scrolls Online z towarzyszami broni kierowanymi przez SI. Zwiastun nadciągających nowości

News
734V
The Elder Scrolls Online z towarzyszami broni kierowanymi przez SI. Zwiastun nadciągających nowości
Bartosz Dawidowski | 07.05.2021, 12:03

The Elder Scrolls Online wciąż rozwija się intensywnie. Jedną z ciekawszych nowości będzie wprowadzenie kompanów dla bohatera prowadzonego przez gracza.

ZeniMax Online Studios ostatnio pochwaliło się, że w The Elder Scrolls zagrało już 18 mln osób. Gwarantuje to długie, dalsze wsparcie tego MMORPG-a.

Jedną z najciekawszych nowości, którą otrzymamy już 8 czerwca 2021 roku (gracze pecetowi dostaną aktualizację 7 dni wcześniej), będzie możliwość przyłączenia się do postaci gracza wojownika kierowanego przez SI.

Chodzi dokładnie o "Companion System", który dostaniemy wraz z darmową aktualizacją Console Enhanced, o której pisaliśmy więcej tutaj (dzięki niej posiadacze PS5 i XSX zagrają w 60 fps i z innymi ulepszeniami wizualnymi). Gracze będą mogli początkowo wybierać towarzysza broni spośród 2 postaci, które przedstawia poniższy zwiastun (Mirri Elendis oraz Bastian Hallix). Z czasem mamy otrzymywać kolejnych bohaterów wspomagających.

Co ważne - będziemy mogli znacząco wpływać na charakter bohaterów kierowanych przez SI. Nie tylko pod względem ubioru i wyposażenia, ale również bojowych zdolności.

https://youtu.be/s0XcDi9ZrBc
https://youtu.be/w6KnlzgxLvk

Źródło: własne

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych