Iza Łęcka Iza Łęcka 07.05.2021 07:00
Xbox Game Pass
2784V

FIFA 21 już w Xbox Game Pass. Microsoft potwierdził kolejną grę zmierzającą do usługi

W Xbox Game Pass wylądowały następne gry z najnowszej oferty, co więcej, potwierdzono kolejny tytuł, który już wkrótce będzie dostępy w usłudze. Użytkownicy mogą szykować się na produkcję przeładowaną zawartością.

Microsoft udostępnił już cztery pozycje w ramach majowej oferty Xbox Game Pass. Na początku tygodnia otrzymaliśmy propozycję Square Enix, wczoraj do zestawu trafiła FIFA 21, a warto zwrócić uwagę, że gracze mają okazję zapoznać się z niezwykle klimatycznym horrorem od studia Red Barrels oraz wypróbują sportówkę Ubisoftu.

Obecnie amerykańskie przedsiębiorstwo przedstawiło gry wyłącznie do 13 maja, więc pod koniec przyszłego tygodnia powinniśmy już poznać następne tytuły, jakie zostaną dodane do biblioteki usługi jeszcze w maju. Możemy podejrzewać, że listę zasili Conan Exiles, gdyż twórcy ze studia FunCom potwierdzili dobrą wiadomość.

Conan Exiles to interesująca propozycja, której nie ominęła cała masa błędów, z jakimi zmagali się gracze w dniu premiery. Autorzy od 2018 roku stale pracują nad poprawkami oraz wprowadzają dodatkową zawartość. Pod koniec miesiąca zadebiutuje ogromny dodatek do pozycji, czyli Isle of Siptah zawierający między innymi nową wyspę, przeciwników oraz najświeższe funkcje. Gra osadzona w świecie Conana Barbarzyńcy to sieciowy survival, który może przypaść do gustu wielu graczom.

Źródło: Twitter: XboxGamePass, ConanExiles

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Game Pass