The Division Heartland zapowiedziane! Ubisoft szykuje 2 gry, powieść oraz film

News
3165V
The Division Heartland zapowiedziane! Ubisoft szykuje 2 gry, powieść oraz film
Wojciech Gruszczyk | 06.05.2021, 18:09

Ubisoft właśnie potwierdził The Division Heartland, czyli kolejną produkcję rozwijającą świetną serią francuskiej korporacji. Firma jednak zaskoczyła modelem biznesowym, ponieważ tytuł będzie dostępny za darmo.

Ubisoft właśnie zapowiedział The Division Heartland, czyli spin-off serii The Division, który zostanie wydany pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku. Produkcja zmierza na konsole, komputery osobiste oraz do chmury, a za pozycję odpowiada doświadczone studio Red Storm – deweloperzy wcześniej opracowywali kilka pozycji z tego uniwersum. 

Ubisoft zaskoczył, ponieważ The Division Heartland będzie dostępny w ramach modelu biznesowego free-2-play.

„Tom Clancy's The Division Heartland, gra free-to-play osadzona w uniwersum The Division, jest w trakcie tworzenia w naszym zespole Red Storm. Jest to studio pracujące nad grami Toma Clancy'ego od 1997 roku, posiada bogate doświadczenie w wielu gatunkach i grach, w tym ostatnio w The Division i The Division 2, co sprawia, że Red Storm doskonale nadaje się do tego projektu”.

Korporacja potwierdziła, że The Division Heartland jest samodzielnym tytułem, a teraz gracze mogą wyrazić chęć uczestnictwa w testach – aktualnie jednak nie wiemy, kiedy wydarzenie zostanie zorganizowane.

To jednak nie koniec, ponieważ trwają także prace nad The Division Mobile – Ubisoft chce znacząco rozszerzyć zainteresowanie uniwersum i pozycja w przyszłości trafi na smartfony i tablety.

Ubisoft nie zapomina również o The Division 2 – w tym wypadku Ubisoft Massive jest wspierane przez Ubisoft Bucharest i obie formacje pracują nad zapowiedzianymi wcześniej dodatkami. Twórcy opracowują „całkowicie nowy tryb gry dla serii The Division oraz nowe metody zdobywania poziomów agentów”. Nowości mają trafić na rynek pod koniec 2021 roku.

Nie możemy również zapomnieć o filmie „The Division”, który wciąż jest rozwijany przez Netflix oraz Ubisoft Film & Television – w historii zobaczymy Jessicę Chastain i Jake'a Gyllenhaala. Dodatkowo zapowiedziano nową powieść:

„Ten film to także pierwszy duży krok w szerszym planie rozszerzenia oferty transmedialnej uniwersum The Division. Mając to na uwadze, ujawniamy oryginalną powieść, którą wydadzą nasi partnerzy wydawniczy z Aconyte. Ta nowa historia rozgrywa się po wydarzeniach z The Division 2 i opowiada o tym, jak epidemia wpływa na różne regiony Stanów Zjednoczonych, a agenci walczą o zabezpieczenie szlaków dostaw”.

The Division Heartland zapowiedziane! Ubisoft szykuje 2 gry, powieść oraz film

Źródło: https://news.ubisoft.com/en-us/article/2MaVWnNfnfQ128qCKaUE3w/an-update-on-the-tom-clancys-the-division-universe

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper